۱۳۹۴ آبان ۱۱, دوشنبه

زندانيان اهل سنت زندان گوهردشت کرج (رجايي شهر)

زندانيان اهل سنت  زندان گوهردشت کرج  (رجايي شهر): حمله جبونانه و جنايتكارانه رژيم ولايت فقيه عليه  پناهندگان بي سلاح و بيدفاع در کمپ ليبرتي را محكوم ميكنيم
ما زندانيان درد ديده و خون ريخته شده اهل سنت ايران نيز به مانند ديگر ايرانيان جنايت آشکار و واضح و انکار ناپذير حمله به ليبرتي و کشته شدن ۲۳ نفر از هموطنانمان را محکوم کرده و خواهان پيگيري اين جنايت آشکار توسط مجامع بين المللي هستيم .
شکي نيست که هر سکوت از هر ايراني با هر نام ونشاني در مقابل جنايت و ظلم به هموطن خود عينا تاييد ان جنايت است و اين صداي يک ملت است که پيروز است . بارها و بارها با هر بهانه اي خونها ريخته شد ، اما همين خونها ما را به هدف نزديکتر کرد و بر هدفمان استوارتر ، بارها ما را خاک کردند اما ما بذر بوديم ريشه کرديم و درخت شديم ، ما را خشکاندند اما فقط يک باران ما را تازه و پر برگ کرد . اگر ما از از خون ميترسيديم و از مرگ هرگز در برابر ظالمان قد علم نميکرديم و سکوت حالمان بود ، اگر خونمان بر زمين نمي ريخت هرگز حق بودنمان اشکار نميشد .
سکوت ما نشانه رضايت به ريختن خونمان است پس هرگز سکوت نکنيم ، اکثر جنايات قبلا مخفيانه يا به بهانه اي بود اما اينبار به نظر ميرسد فشار بر رژيم بيش از گذشته است و پايه ها سست شده و فرو ريختنش نزديکتر شده است چون ما رژيم جنايتکارمان را بخوبي ميشناسيم و فقط در حالت فشار و احساس خطر جدي دست به جنايات واضح و اشکار خواهد زد و هيچ حد و حدودي را مد نظر نگرفته و فقط حفظ نظام فاسدش برايشان اهميت دارد . اما اين امر هرگز به اين صورت باقي نخواهند ماند چون دم او در هر طرف قيچي شده است فقط همتي لازم دارد که ميتوان انرا در چشم جوانانمان ديد .
همه با هم ميگوييم ايرانمان ازاد خواهد شد. .

با افتخار زندانيان اهل سنت رجايي شهر – آبان ۱۳۹۴ 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر