۱۳۹۴ بهمن ۳۰, جمعه

از این ستون به آن ستون فرج است؟


این ضرب المثل را حتماً شنیده اید، " از این ستون به آن ستون فَرَج است" بعضیها به نمایش انتخابات رژیم چنین مینگرند که از این ستون به آن ستون فَرَج است امّا نگفته اند از این دزد به آن دزد فَرَج است. یک زمانی رفسنجانی خود را مدره نشان داد و هشت سال سر ملت را شیره مالید بعد خاتمی را از داخل صندوق درآوردند و بهمراهی غارتگران بین المللی اموال مردم را غارت کردند و تا توانستند علیه مردم و مقاومت سازمان یافته اشان که تنها امید رویارویی مؤثر و جدّی با این رژیم بود به همان بهانه ها توطئه کردند. نوبت غارتگری و ویرانگری و دزدی های میلیاردی به احمدی نژاد رسید. معلوم نشد این ولی فقیه چه کاره بود که هیچ مسئولیتی در این همه دزدی و ویرانگری نداشت. بگذریم الان هم دوسال است که سر مال ملّت با دزد دیگری به اسم روحانی توی سر همدیگر میزنند و هیچکدام هم نمیگویند که خودشان چه مسئولیتی غیر از لو دادن طرف مقابل در دزدی ها ( منهای جنایتها و اعدامها و کشتارها و قتل عامها) دارند.
استاد دکتر محمد ملکی در زیراختناق رژیم ددمنش مقاله ای در باره خیمه شب بازی انتخابات رژیم نوشته است که این واقعیت را با عباراتی رساتر از علم و تجربه ای که در این سالیان داشته است بیان میکند.


داستان «انتخابات» در نظام ولایی همان داستان خیمه شب بازیست که یک نفر به میل خود عروسکهای رنگارنگ را به حرکت وا می دارد و حرف و سخن ها را در دهان آنها میگذارد. در سی و هفت سالی که ما در کشورمان شاهد «انتخاب» های متعدد بوده ایم فقط شکل عروسکها تغییر کرده و دو گرداننده مجری این بازی بوده اند: آقایان خمینی و خامنه ای. بسته به زمان و مکان و حوادث، گرداننده هر بار سعی دارد به شیوه ای عمل را تکرار کند و کار مورد نظر خود را انجام دهد و اینکار چیزی نیست جز فریب مردم برای آوردن آنها به مکان خیمه شب بازی.


اصل مقاله را در اینجا بخوانید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر