۱۳۹۴ اسفند ۵, چهارشنبه

خانم رجوی: نتیجه نمایش انتخاباتخانم رجوی: نتیجه نمایش انتخابات هرچه باشد تمامیت رژیم را تضعیف، مخاصمات درونی آخوندها را تشدید و خشم عمومی از نظام را دوچندان می‌کند
4اسفند 1394 (23فوریه 2016)


خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، در ارتباط با نمایش انتخابات مجلس و خبرگان آخوندی گفت: نتیجه این نمایش که کمترین مشروعیتی از نظر مردم ایران ندارد هر چه که باشد، تمامیت دیکتاتوری دینی را تضعیف، بحرانهای درونی آن را تشدید و انزجار و خشم مردم از باندهای فاسد و تبهکار آخوندی حاکم را دو چندان می‌کند.
مریم رجوی  افزود: رژیم آخوندی حق حاکمیت مردم و انتخاب آزادانه آنها را به‌طور کامل نفی می‌کند. بازیهای انتخاباتی ابزاری برای قالب کردن این خلافت قرون‌وسطایی به قرن بیست و یکم و وسیله‌یی برای حذف رقبا از صحنه است. با این‌که همه کاندیداها از وفاداران به ولایت‌فقیه هستند و سالها در جنایتهای رژیم دست داشته‌اند، بخش اعظم آنها به‌خاطر کمترین فاصله با خامنه‌ای حذف شدند. عکس‌العمل روحانی در قبال این تصفیه گسترده بار دیگر نشان داد او نه اراده‌یی برای تغییر وضعیت دارد و نه چنین توانی. هدف او در ورای کلمات فریبنده حفظ تمامیت رژیم و موقعیت خودش است.

بحران در این رژیم که پس از عقب‌نشینی ناگزیر از بمب اتمی تشدید شده، امروز به رأس حاکمیت رسیده است. هژمونی و سیطره خامنه‌ای در درون نظام مخدوش و تابوی به چالش کشیدن و طرح موضوع جانشینی او شکسته شده و به یک کشاکش روزمره علنی تبدیل شده است.
ادامه اطلاعیه را از اینجا بخوانید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر