۱۳۹۴ اسفند ۲۷, پنجشنبه

رژیم ضد بشر از پزشک جلّاد میسازد

  اعضای جنایتکار دیوان عالی قضایی ژیم حکم کور کردن چشم پسر جوانی را تأیید کردند. این پسر که سامان نام دارد و در یک درگیری درسال 1389 (2010 میلادی) چشم چپ پسر جوانی بنام جلال را نابینا کرد. وی قبلاً به پرداخت دیه محکوم شده بود ولی این حکم در دیوان عالی آخوندها تأیید نشد.
  وقتی که یک مشت غارتگر جنایتکار مقدّرات یک کشور را به دست بگیرند،علاوه برویران کردن همه چیز و به تاراج بردن همه دارائیهای مادی و معنوی مردم ، کار به آنجا می کشد که ارتجاعی تر از فاشیستهای هیتلری حرفه پزشکی را که برای سالم کردن انسانها بکارگرفته میشود برای جلّادی و کور کردن و چشم ازحدقه درآوردن بکار میگیرند.
  سایت خبری عصر ایران که موارد مشابهی از این مجازاتهای قرون وسطائی را گزارش کرده است مینویسد :
بشير نازپرور در گفت‌و‌گو با تسنيم در واکنش به اظهارات قاضي واحد اجراي احکام دادسراي ناحيه 27 در خصوص عدم پذيرشی که از ناحيه پزشکان صورت گرفته است و ما نمي‌توانيم به پزشکي قانوني يا يک پزشک فشار آوريم، اظهار داشت: بنده در جريان پرونده نيستم ولي سازمان پزشکي قانوني در حيطه وظايف قانوني خود قطعاً پاسخ‌گو خواهد بود مگر اينکه موضوعي باشد که در حيطه وظايف آن نباشد.

وي با بيان اينکه پزشکي قانوني مجري حکم قصاص نيست بلکه مي‌تواند نظر کارشناسي خود را در خصوص امکان انجام قصاص ارائه دهد، گفت: موضوع اينکه عدم پذيرش از سوي پزشکان صورت گرفته است بايد بگويم که چنين چيزي بعيد است چراکه هر استعلامي که از دستگاه قضايي بيايد، پزشکي قانوني پذيراي آن بوده و در حيطه وظايف خود پاسخ‌گوي استعلام خواهد بود.
هر پزشکی که کمترین وجدان و آگاهی از چنین جنایاتی داشته باشد باید که به اعتراض برخیزد. واز این نقض آشکار حقوق بشر که بنام قانون و مذهب اجرا میشود ممانعت بعمل آورد.  

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر