۱۳۹۵ فروردین ۴, چهارشنبه

بازیابی حقایق از زبان پاسدار رضائی

از لابلای حرفهای پاسدار سبزعلی رضائی حقایقی بیرون میزند. برای فهم و کشف این حقایق بایستی به اسم مستعارهایی که عناصر رژیم در حرفهایشان بکار میبرند آشنا بود. این اسم مستعارها و آنچه که پاسداررضائی و باصطلاح کارشناس همراهش فؤاد ایزدی اظهار داشته و در سایت تسنیم انتشار یافته در زیر خلاصه شده است.

مشروح گفتگوی پاسدار رضائی و آنچه خبرگزاری تسنیم در این مورد نوشته است را درسایت تسنیم ملاحظه میکنید. میتوانید با استفاده ازجدول زیر و امکانات برنامه Word  کلمات را جایگزن کنید تا براحتی از لابلای ادعا های این پاسدار حقایق را در یابید. اما اگر وقت و حوصله خواندن همه مزخرفات این عنصر رژیم را ندارید اعترافات این عنصر رژیم در زیر خلاصه شده است.
لازم به ذکر است که اشتهای سیری ناپذیر غارتگران اموال مردم به حدّی استکه با وجود اینکه همه شرکتها ودرآمد مردم توسط سردمداران رژیم و بویژه توسط ارگان سپاه پاسداران غارت میشود، ولی محسن رضائی هنوز اظهار میدارد که قدرت تمام برای مکیدن خون مردم را دراختیار ندارد. از غارتگریهای برملا شده ومقایسه آن  با دروغهای این فرد میتوان میزان سرکوب و اختناق را دریافت. زیرا نسبت به در اختیار داشتن دستگاههای سرکوبگر و جاسوسی اظهار رضایت میکند. معنای حقیقی اسامی مستعاری که این عنصر رژیم بکار برده در داخل پرانتز گذرده شده تا اعترافات و منویات پلید وی به خوبی روشن و نمایان گردد.

کلمه بکاربرده شده
معنای حقیقی آن
مردم
(رژیم ملاها ، حکومت ولی فقیه)
انقلاب
(سپاه پاسداران و باند ولی فقیه)
ضدانقلاب
(مجاهدین ، نیروهای سرنگونی طلب)
غیرانقلابی
(جناح رفسنجانی روحانی)
سیاست
(دستگاههای اجرایی و مراکز قدرت رژیم)
دفاع
(نیروی انتظامی و سرکوبگر)
امنیت
(وزارت اطلاعات و ارگانهای ضد مردمی جاسوسی)
مسلمانان
(بنیادگرایی اسلامی)
اقتصاد
(دستگاهها ، شرکتها و بنیادهای چپاول و دزدی اموال مردم)

1 – اشتهای سیری ناپذیر مکیدن خون مردم
پاسدار رضائی: غیرانقلابیون موافقان با آمریکا(جناح رفسنجانی و روحانی) امروزه بزرگترین کاری که می‌کنند این است که در اقتصاد (دستگاهها ، شرکتها و بنیادهای چپاول و دزدی اموال مردم) در این 37 سال تردید عجیبی به وجود می‌آوردند و اجازه نمی‌دهند انقلاب ( پاسداران و باند ولی فقیه) وارد اقتصاد شود. و به‌صراحت می‌گویم هنوز هم نیروهای انقلابی ( پاسداران و باند ولی فقیه)  نتوانسته‌اند وارد اقتصاد شوند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما وارد سیاست (دستگاههای اجرایی و مراکز قدرت رژیم) ، دفاع (نیروی انتظامی و سرکوبگر) و امنیت (وزارت اطلاعات و ارگانهای ضد مردمی جاسوسی) شدیم و انقلاب ( پاسداران و باند ولی فقیه) توانست این سه حوزه را فتح کند و امروز ما در بعد سیاست (دستگاههای اجرایی و مراکز قدرت رژیم)، امنیت (وزارت اطلاعات و ارگانهای ضد مردمی جاسوسی) و دفاع (نیروی انتظامی و سرکوبگر) از یک اقتدار بزرگی برخورداریم اما در اقتصاد (دستگاهها ، شرکتها و بنیادهای چپاول و دزدی اموال مردم) نتوانستیم وارد شویم.
رضایی افزود: سؤال من از این آقایان این است که چرا نمی‌گذارند انقلاب اسلامی (سپاه پاسداران و باند ولی فقیه) وارد اقتصاد شود آن هم موقعی که مقام معظم رهبری در این 20 سال اخیر قریب به 9 سال از شعارهای سال را اقتصادی گذاشتند و امسال نیز با چه حرارتی و امیدی آن را مطرح کردند.
وی درباره غیرانقلابیون (جناح رفسنجانی روحانی) گفت:‌ البته من نمی‌گویم که این افراد خائن هستند بلکه می‌گویم فکرشان اشتباه است.
2 – جنگ و بمب اتم چاره ساز رژیم است.
در این گفتگو پاسدار رضائی ضمن ضد ونقیض گویی های بسیارو ادعاهای توخالی که گویا در این سی وهفت سال پاسداران و ولی فقیه  درتخریب و انهدام این کشور هیچ نقشی نداشته اند بطور تلویحی به تسلیم شدن در مقابل آمریکا اعتراف میکند و همچنین طینت جنگ طلبی وهدف بمب اتمی رژیم را برملا میسازد و میگوید:
   اگر اقتصاد مقاومتی عملیاتی شود ما نیازی به تسلیم شدن در مقابل آمریکا نداریم.
   اگر آنها می‌توانستند در کنار مذاکره با ما بجنگند اصلاً روی میز مذاکره نمی‌آمدند، آنها از جنگ با ما ناامید شدند و دیدند اگر مذاکره نکنند شتاب هسته‌ای ما فوق العاده بالا رفته بنابراین ناچار شدند با ما پشت میز مذاکره بنشینند.
مگر از دوران دفاع مقدس دست ما در زمینه اقتصاد خالی‌تر است؟ چراکه در جنگ این‌همه امکانات که اکنون در اقتصاد داریم، نداشتیم و حتی پول نداشتیم اما اکنون شرایط بهتری نسبت به آن دوران داریم.
... ما یا باید در مبارزه با آمریکا ریاضت بکشیم و به مردم بگوییم غذا نخورند و جیره‌بندی کنیم یا اینکه در همین حالت که با آمریکا در حال مبارزه هستیم اقتصاد خود را شکوفا کنیم و این تهدید را تبدیل به فرصت کنیم.
این پاسدار کلّه پوک نمیگوید مگر این سی وهفت سال چه کسی مملکت را به این روز سیاه نشانده. بهترین فرزندان این خلق را یا کشته و به سیاهچال انداخته ویا آواره کشورهای دیگر کرده است. به نحوی که اکنون خودشان از بیکاری تحصیلکرده ها و فرار مغزها هراسناک هستند. وی بدون فهم تضاد اصلی که همانا نبودن آزادی در ایران است میگوید:
: چطور ما پهپاد آرکیو آمریکایی را که مدرن‌ترین سیستم پروازی آمریکاست در بیابان‌های طبس گرفتیم و ظرف شش ماه مهندسی معکوس کردیم و به تولید رساندیم اما مهندسان ما نمی‌توانند علم را تبدیل به ثروت کنند؟ این یک اشکالی دارد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:‌ اکنون در مناظره‌های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا قرار داریم که نامزدهای ریاست جمهوری خیلی صادقانه حرفهای دل خودشان را درباره ایران می‌زنند و می‌گویند که با مسلمان‌ها(بنیادگرایی اسلامی) چه خواهند کرد.
  البته ما در پیام نوروزی اوباما با بحث تحریم‌های موشکی صداقت زیادی نمی‌بینیم کما اینکه همزمان با این پیام، ایران را تهدید به تحریم می‌کنند.
3 – اهرمهای قدرت رژیم( بمب اتمی، صدور تروریزم)
همچنین فؤاد ایزدی کارشناس مسایل سیاسی در این برنامه گفت:‌ آمریکا در قانون بودجه 2016 خود بودجه‌ای خاص برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته است.
ایزدی افزود: سیاست‌های اعلامی و اعمالی و گفتمان آمریکایی‌ها و هر اقدامی که به کار می‌گیرند به ما پیام می‌دهند که "ما با شما مشکل داریم و می‌خواهیم با شما برخورد کنیم" اما عجیب است که برخی‌ها (در داخل) این پیام‌ها را نمی‌بینند.
وی گفت:‌ در عمل هیچ کس در مجموع نخبگان سیاست خارجی آمریکا دنبال تعامل با ایران نیست و هر روز ما را تهدید به حمله نظامی می‌کند.
این کارشناس سیاسی گفت: خود اوباما در این ماه‌های بعد از برجام هفتاد و خورده‌ای مرتبه صحبت از تغییر حکومت جمهوری اسلامی ایران کرده است.
ایزدی افزود:‌ مقامات آمریکایی از اهرم‌های قدرت در ایران لیستی تهیه کرده‌اند که می‌خواهند این اهرم را از ما بگیرند که از جمله آن اهرم قدرت هسته‌ای ما است.
وی گفت: آمریکایی‌ها احساس می‌کنند دارند این اهرم قدرت ما را مدیریت می‌کنند و در واقع آنها چنین احساسی دارند.
این کارشناس سیاسی گفت‌: اهرم دیگری که داریم حوزه نفوذ منطقه‌ای ما است و اهرم دیگر، قدرت ایران در حوزه موشکی است که این را نیز با تهدید تحریم محدود می‌کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ در واقع آنچه باعث شد آمریکایی‌ها تاکنون به ایران حمله نکنند همین اهرم‌های قدرت در جمهوری اسلامی ایران بوده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر