۱۳۹۴ اسفند ۱۵, شنبه

رودررویی جوانان اصفهان با کمپین حکومتی شیرینی خوری و قاشق زنی به جای آتش بازی


فراخوان سازمان مجاهدین خلق ایران در آستانه جشن ملی چهارشنبه‌سوری

اصفهان: در حالی که رژیم در وحشت از برپایی مراسم چهارشنبه‌سوری دست به تبلیغات گسترده برای یک نمایش حکومتی تحت عنوان کمپین شیرینی خوری و قاشق زنی زده است، جوانان اصفهان در محلات مختلف این شهر با انفجار نارنجک های دستی و ترقه به استقبال چهارشنبه‌سوری رفته‌اند.
صدای انفجار در نقاط مختلف اعم اصفهان به گوش می‌رسد از جمله در محله‌های بلوار کشاورز، ارتش، دقیقی، حکیم نظامی، ملک شهر، سروش، جی و خانه اصفهان و... 
شایان ذکر است ارگان بسیج ضدمردمی روز 15اسفند در مورد نمایش حکومتی نوشت:‌امسال کمپینی با شعار تحریم ترقه و فشفشه در چهارشنبه سوری تشکیل شده تا با نه گفتن به تمام مواد محترقه و آتش‌زا، علاوه بر حفظ منابع و سرمایه‌های ملی، بسیاری از آداب و رسوم قدیمی را احیا کرده و با جشنی ملی در شب آخرین چهارشنبه سال (سه‌شنبه شب) خاطراتی ماندگار به جا بگذارد. این روزنامه حکومتی ضمن اذعان به وحشت رژیم و ایادیش از مراسم چهارشنبه‌سوری از جمله نوشته است: 
‌یکی از سربازان کلانتری مصلای مشهد که به‌عنوان نیروی کمکی به کلانتری سناباد اعزام شده بود مورد اصابت نارنجک دستی قرار گرفته و به‌شدت مصدوم شد. وی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد اما چندین هفته بعد بر اثر عوارض ناشی از اصابت نارنجک دستی به‌شهادت رسید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر